Антимонопольне право

Практика ЄПАП Україна в галузі антимонопольного права удостоєна численних нагород. На рахунку юристів Бюро узгодження з антимонопольними органами України, Росії та Білорусі понад сотні угод по злиттю, поглинанню, створенню спільних підприємств і реструктуризації компаній, у тому числі пов'язаних з інвестиціями у стратегічні галузі.

В активі Бюро - участь у десятках складних антимонопольних справ, успішно врегульованих у рамках адміністративних розглядів і в суді. Постійними клієнтами практики є ряд компаній, які займають домінуючі позиції на ринку СНД.

Успіх практики пояснюється не лише її участю в найбільших і знакових для ринку угодах та антимонопольних спорах, але й значним досвідом законотворчої діяльності, у тому числі в рамках експертних рад при ФАС Росії та некомерційних партнерств з розвитку конкуренції у СНД і Росії.

В Україні наша практика, яка раніше працювала під брендом Magisters, має багаторічний досвід співробітництва з Антимонопольним комітетом України (АМКУ) і консультування клієнтів у більш ніж двох десятках галузей. Серед успіхів нашої української команди такі знакові проекти, як погодження з АМКУ найбільшої M&A угоди в історії України - об'єднання активів Altimo і Telenor в СНД на суму 23,8 млрд. доларів США, - та інші угоди.

У Росії практика нараховує більше двадцяти експертів, що дозволяє систематизувати значну практику за статтями 10 і 11 Федерального закону «Про захист конкуренції».

Практика рекомендована такими виданнями, як Chambers Europe, Who's Who Legal: CIS, PLC Which Lawyer? та Best Lawyers, а рейтинг Global Competition Review 100 визнає її найбільшою на ринку.

Наші послуги в Україні та СНД включають:

  • узгодження угод у рамках контролю над економічною концентрацією і узгодженими діями, а також аналіз необхідності в цьому;
  • захист інтересів клієнтів у ході розслідувань порушень антимонопольного законодавства і оскарження рішень антимонопольних органів;
  • залучення антимонопольного органу для захисту інтересів клієнта;
  • розробка стратегії ринкової поведінки і структурування бізнесу компанії з урахуванням вимог антимонопольного законодавства.

«Перевага практики - в питаннях взаємодії з антимонопольними органами: отримання дозволів, розслідування та судові спори, а також укладання горизонтальних і дистриб'юторських угод»

Chambers Global, 2016

Ключові контакти

Заходи

Подивитись все

Новини

Подивитись все

Публікації на тему

Подивитись все