Карта сайта Роздрукувати
Банкрутство

Законодавство про банкрутство – це сфера, наповнена складним правовим змістом, що передбачає участь у ній професіоналів, які спеціалізуються саме у цій галузі. Окрема практика у сфері банкрутства вигідно вирізняє ЄПАП Україна від інших юридичних фірм. Юристи Бюро за останні роки брали участь у понад 300 судових процесах, пов'язаних зі справами про банкрутство. 

Юристи Бюро брали участь у супроводі процедур банкрутства як з боку кредиторів, так і з боку боржників та арбітражних керуючих, включаючи Агентство зі страхування вкладів. Наш багаторічний досвід роботи показує, що для повернення активів кредиторам недостатньо розраховувати на сумлінне виконання своїх обов'язків арбітражним керуючим. Тільки самостійний активний захист може сприяти реальному поверненню грошових коштів.

Залучення фахівців для захисту інтересів осіб, що беруть участь у справі про банкрутство, дозволяє вчасно вирішувати необхідні завдання, враховуючи численні правові колізії, що містяться в законі, а також ті, що конкретизовані тільки на рівні судової практики.

На сьогоднішній день юристами Бюро сформована широка правозастосовна практика, напрацьовано безліч варіантів протидії недобросовісним боржникам і захисту інтересів осіб, що беруть участь у справі про банкрутство, сформовані шаблони документів, що дозволяють оперативно реагувати на будь-які зміни в процедурах банкрутства та економити час клієнта.

Практично кожна справа про банкрутство, що ми супроводжуємо, виходить далеко за межі арбітражного процесу. До завдань кожного такого проекту входять: розплутування схем, за якими виводилися кошти або інші активи боржника; оскарження сумнівних угод скоєних боржником у передбанкрутному стані; залучення керівників, власників боржника до відповідальності; та інші кроки.

Бюро також має унікальний досвід попередження банкрутства стратегічних підприємств і їх фінансового оздоровлення.

Заходи правового захисту, які можуть бути вжиті фахівцями Бюро, включають, але не обмежуються наступними:

  • підготовка і подача заяви про визнання боржника банкрутом;
  • включення до реєстру вимог кредиторів боржника;
  • оспорювання вимог недобросовісних кредиторів;
  • участь у зборах/комітетах кредиторів;
  • заперечення аналізу фінансового стану боржника, надання висновку про відсутність ознак навмисного банкрутства;
  • подання до правоохоронних органів заяви про злочин у зв'язку з провадженням про банкрутство.

Ключові контакти

Новини