Карта сайта Роздрукувати
Нерухомість і будівництво

Багаторічний досвід супроводу великих угод і масштабних проектів у галузі нерухомості та будівництва - те, що відрізняє нашу практику, яка нараховує понад 20 юристів у офісах фірми в СНД. Наші знання і багатий досвід у цій сфері поєднуються з міжнародним підходом і глибоким розумінням ринку нерухомості, правових реалій і принципів роботи регулюючих органів у кожній юрисдикції нашої присутності.

Наша команда об'єднує досвідчених юристів та експертів з багаторічним досвідом роботи в органах, уповноважених розпоряджатися державним майном.

Ми здійснюємо юридичне, фінансове та податкове структурування угод з нерухомістю, а також володіємо досвідом у здійсненні їх державної реєстрації. Наші юристи також здійснюють правовий супровід узгодження та укладення угод (наприклад, купівлі-продажу, передачі права та оренди будівель, майданчиків, споруд, будівель, приміщень та земельних ділянок), а також договорів застави та інших заставних угод.

У нашому активі - значна кількість проектів великих об'єктів комерційної нерухомості (включаючи офісну, торгову, готельну, складську і т.д.) і житлової нерухомості. Виступаючи в інтересах архітектурних, інжинірингових і будівельних компаній, ми консультуємо з усіх аспектів реалізації проектів, починаючи зі стадії участі в публічному тендері, включаючи аспекти складання та обговорення договорів підряду (в тому числі по моделі FIDIC), фінансування та супроводу проектів.

Надаючи юридичний супровід під час реалізації девелоперських проектів, ми проводимо комплексний правовий аудит (legal due diligence of development project - L3DP), що дозволяє виявити і мінімізувати проектні ризики. L3DP включає в себе аналіз прав на об'єкти нерухомості, порядку експлуатації та управління цими об'єктами, а також пропонованих контрагентами схем і способів участі в проекті. Ми також супроводжуємо клієнта на всіх стадіях реалізації проекту, починаючи з підготовки протоколу про наміри і закінчуючи реєстрацією прав на об'єкти нерухомості і визначенням порядку управління ними.

Ми забезпечуємо правову підтримку роботи клієнтів з підрядними організаціями і державними органами, у тому числі під час укладання та реалізації інвестиційних угод за участю держави. Ми допомагаємо вирішити складні земельні питання і, у разі необхідності, відстоюємо інтереси клієнтів у судах.

Наші послуги:

  • проведення due diligence, супровід угод з об'єктами нерухомості та майновими комплексами;
  • структурування і супровід девелоперських (Greenfield) і редевелоперських (Brownfield) проектів;
  • врегулювання нестандартних земельних відносин, включаючи оформлення прав на намивні території;
  • розробка та супроводження укладення комплексних контрактів будівельного підряду об'єктів нерухомості та управління будівництвом за стандартами FIDIC («Біла», «Помаранчева» та інші книги).

«… неймовірно професійна і досвідчена команда»

The Legal 500, 2015

Ключові контакти

Заходи

Новини

Публікації на тему