Карта сайта Роздрукувати
Вікторія Подворчанська
Радник

Київ

01030 Україна, Київ,
вул. Володимирська, б. 38

Тел.: +380 (44) 492 8282
Факс: +380 (44) 492 8272

v.podvorchanska@epap.ua

Вікторія Подворчанська, керівник практики фармацевтичного права та охорони здоров'я ЄПАП Україна.

Вікторія консультує компанії фармацевтичного сектору з усіх аспектів діяльності в Україні, з особливим фокусом на регуляторних елементах. В її практику входять питання відповідності регуляторним вимогам в таких сферах як реєстрація фармацевтичної продукції, ліцензування, контроль якості, GMP сертифікація, ціноутворення, реклама та промоція лікарських засобів і виробів медичного призначення, співпраця з професіоналами охорони здоров'я. Вікторія допомагає клієнтам адаптуватися до змін в нестабільному регуляторному середовищі галузі та надає підтримку у взаємодії з регуляторними та контролюючими органами.

Супроводжує фармацевтичні компаній в питаннях структурування бізнесу, участі в державних закупівлях, проведенні маркетингових кампаній і кампаній з виведення продукції на ринок, допомагає з розробкою і вдосконаленням їх корпоративних політик і процедур. Має досвід транзакційної роботи, включаючи підготовку та узгодження з контрагентами комплексних транскордонних та внутрішніх договорів, виходячи зі специфіки бізнес процесів і потреб клієнта.

Серед інших проектів Вікторії:

  • Консультування Merck, провідної науково-технологічної компанії в області охорони здоров'я, лайф сайнс і високотехнологічних матеріалів, з питань її діяльності в Україні та інших країнах СНД.
  • Консультування однієї з 10 найбільших глобальних фармацевтичних компаній щодо ідентифікації каналів незаконної торгівлі її продукцією в Україні.
  • Консультування однієї з 15 найбільших глобальних фармацевтичних компаній з усіх регуляторних та операційних питань в Україні, включаючи участь у внутрішніх і зовнішніх аудитах її діяльності, структурування основних комерційних процесів, розробку усіх видів комерційних договорів, внутрішніх політик і стандартних операційних процедур, юридичну підтримку участі в державних закупівлях лікарських засобів, супровід рекламних акцій і кампаній з виведення на ринок нових препаратів.
  • Підготовка та супровід комплексу нормативних ініціатив в рамках співпраці з МБФ «Таблеточки», в т.ч. аналіз українського законодавства з питань захисту прав пацієнтів, медичної допомоги та благодійності, створення робочих інструментів для захисту прав пацієнтів та фінансування благодійних проектів.

Вікторія рекомендована серед провідних юристів України в галузі фармацевтичного права та охорони здоров'я за версією «Ukrainian Law Firms 2016. A Handbook for Foreign Clients», а також в сфері державних закупівель за версією Who's Who Legal.

Вікторія отримала ступінь Магістра міжнародного права в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Вона є членом Асоціації правників України, а також Комітету з охорони здоров`я Американської торгової палати. Вікторія вільно володіє англійською, українською та російською мовами. 

Заходи

Публікації на тему