Злиття і поглинання та корпоративне право

Більше 100 юристів Бюро в Україні, Росії та Білорусі утворюють найбільшу в СНД практику M&A і корпоративного права. Ми забезпечуємо комплексний супровід угод і поточної діяльності наших клієнтів, працюючи в одній команді з юристами податкової, антимонопольної, трудової, судової, арбітражної та інших практик Бюро.

Усвідомлюючи, що більшість угод в СНД структурується за іноземним правом, ми працюємо в тісному зв'язку з найкращими британськими і американськими юридичними фірмами, а також опираємося на власні представництва в Лондоні та Вашингтоні. Багато наших юристів мають ступені LL.M. і JD престижних міжнародних ВУЗів.

Ми беремо активну участь у розвитку національного права, в тому числі в рамках ініціативи щодо створення в Москві Міжнародного фінансового центру і робочої групи з поліпшення законодавства при Міністерстві економіки Білорусі. Ми володіємо ноу-хау в питаннях реалізації інструментів англійського права, їх адаптації до вимог місцевого законодавства, а також в частині дотримання усіх дозвільних процедур на території країн СНД.

На рахунку наших юристів - участь в супроводі об'єднання бізнесу Danone і«Юнімілк» в СНД («M&A-угода року в Європі»), супровід злиття компанії РУСАЛ, СУАЛ і Glencore (30 млрд. доларів США), злиття телекомунікаційних активів Altimo і Telenor в СНД (23,8 млрд. доларів США) і багатьох інших знакових угодах на загальну суму понад 100 млрд. доларів США, а також поточний супровід діяльності найбільших вітчизняних та іноземних компаній.

Наші провідні позиції на ринку підтверджені численними рейтингами і нагородами. Так, у Росії Бюро чотири роки поспіль очолює рейтинг юридичних консультантів журналу «Злиття і Поглинання» і є найкращим M&A-консультантом за версією «Право.Ru-300 2011». В Україніт та Білорусі спеціалісти Бюро, які раніше працювали під брендом Magisters, удостоєні рекомендацій усіх найбільш авторитетних рейтингів, включаючи Legal 500, IFLR 1000, Chambers Global, Who's Who Legal, PLC Which Lawyer, Best Lawyers та інші.

Наші послуги:

  • проведення legal due diligence;
  • укладання і аналіз договорів купівлі-продажу бізнесу, договорів між акціонерами (опціонів, акціонерних угод) та інших документів, пов'язаних з реалізацією угод; 
  • структурування прямих іноземних інвестицій, створення спільних підприємств, партнерств і стратегічних альянсів;
  • створення і структурування бізнесу (в тому числі транснаціональних холдингів і компаній з спеціальним призначенням), дотримання усіх регуляторних вимог для тих сфер бізнесу, які регулюються;
  • консультування з питань корпоративної реструктуризації;
  • ведення переговорів і розробка комерційних договорів;
  • проходження реєстраційних процедур у державних органах;
  • консультування з питань корпоративного управління, постановка системи управління холдингом, забезпечення розкриття інформації, дотримання вимог законодавства щодо інсайдерської торгівлі.

«Високий рівень професіоналізму і значний досвід в області корпоративного права і M&A»

The Legal 500, 2014

Заходи

Подивитись все

Новини

Подивитись все

Публікації на тему

Подивитись все