Corporate M&A 2019. Ukraine Law and Practice | Оксана Ільченко, Ілона Цекелі, Наталія Спиридонова, Олександра Євстаф’єва
Оксана Ільченко, Ілона Цекелі, Наталія Спиридонова, Олександра Євстаф’єва ипустили авторами частини в Україні довідника Corporate M&A 2019 Second Edition Guide.
Про механізм «будівельної амністії» в Україні (російською мовою) | коментар Андрія Кохана, «Інтерфакс-Україна»
Плата за футбольну волю: історія про контрактну неволю та зворотний бік великих трансферів | стаття Олександра Волкова, «Юридична газета»
Наприкінці трансферного вікна 2018 р. історія з найбільшим футбольним трансфером у світі знову в центрі уваги УЄФА. Іспанські футбольні чиновники своїм запитом ініціювали повторне розслідування правил дотримання фінансової чесної гри паризьким «Парі Сен-Жермен» (далі – ПСЖ) після трансферу Неймара у 2017 р., а також настання обов’язку зі сплати 135 млн євро за французького вундеркінда Кіліана Мбаппе. У цій статті ми проаналізуємо, як Неймару вдалося юридично розірвати контракт з Барселоною, як ПСЖ доводить УЄФА дотримання клубом правил фінансової чесної гри у трансферах з Неймаром та Мбаппе, а також спробуємо спрогнозувати потенційне рішення УЄФА та його наслідки.
Про призупинення введення в дію ДБН «Планування і забудова територій» (російською мовою) | коментар Олега Бойчука, Property Times
Великий обман. Як блефує ДФС та які варіанти у землекористувачів (російською мовою) | стаття Андрія Кохана, «Юрист & Закон»
Про особливості використання додаткових платних послуг мобільних операторів (російською мовою) | коментар Олени Кожокар, «Фокус»
Проблеми виконання судових рішень державними виконавцями | стаття Таліни Кравцової та Миколи Александрова, «Юридична газета»
Як відомо, судові рішення, що набрали чинності, є обов’язковими та підлягають виконанню на всій території України, а у випадках, встановлених міжнародними договорами, навіть за її межами. Проте якщо боржник відмовляється добровільно виконувати рішення суду або тип справи дозволяє негайне виконання рішення (зокрема, справи про стягнення аліментів, присудження виплати заробітної плати, відшкодування шкоди, стягнення грошових сум), законодавством передбачена можливість примусового виконання рішень. Розглянемо це питання в межах цивільного процесу.
Про введення нульової пільгової митної ставки на імпортний одяг | коментар Олени Кожокар, «Укрінформ»
Імпортний одяг звільнять від мита — пересічним українцям на радість, вітчизняним виробникам, здебільшого, на головний біль.
Про нюанси трудового законодавства (російською мовою) | коментар Олександри Євстаф’євої, «Великий Київ»
Суборенда земельної ділянки | стаття Андрія Кохана, «Юридична газета»
Суборенда речі – конструкція зовсім не нова, вона пережила розквіт і занепад Римської республіки та імперії, дійшовши до наших днів. Якщо правовий інститут не відмирає, він є зручним та життєздатним, чим доводить свою актуальність. Земля у цивільних правовідносинах є нічим іншим як річчю, хоча і нерухомою, відповідно до ст. 181 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України).